Preskočiť na obsah
Lukáš Lenárt

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Lukáš Lenárt

Ťažba dreva

Obec
Žilina
Od roku
2020
IČO
52 967 981

Lukáš Lenárt

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
010 11 Žilina
Na trhu od
7. apríla 2020
IČO
52 967 981
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
29
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Lukáš Lenárt

Lukáš Lenárt – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Žilina. Podniká od 7. apríla 2020.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania tvorí 29 položiek, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve, chov vybraných druhov zvierat a poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá.

Základné údaje

Obchodné meno
Lukáš Lenárt
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 967 981
Dátum vzniku
7. apríla 2020
Miesto podnikania
010 11 Žilina
Živnostenský register
Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-27794
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Lukáš Lenárt zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 29 položiek.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Chov vybraných druhov zvierat

  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Výroba potravinárskych výrobkov

  • Pracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním

Zobraziť všetkých 29 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Chov vybraných druhov zvierat
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Pracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Keramická výroba
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Služby požičovní
  • Vedenie účtovníctva
  • Výroba nápojov
  • Výroba kŕmnych zmesí
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Lukáš Lenárt?

Miesto podnikania je v obci 010 11 Žilina.

Čím sa Lukáš Lenárt zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; chov vybraných druhov zvierat; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve.

Aké je IČO – Lukáš Lenárt?

IČO je 52 967 981.

Odkedy podniká Lukáš Lenárt?

Podnikanie začalo 7. apríla 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Lukáš Lenárt podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lukas-lenart.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.